21 Вер
Установка твердопаливних котлів

Існує декілька правил для установки котлів твердого палива, необхідних для довговічності і безпеки роботи. Для того, щоб установка у вас не займала багато часу ісил, постараємося розібрати деякі аспекти в цій статті. Ми знаємо, що в наших широтах зміна клімату заразвідбувається з кожним роком, тому установка повноцінної опалювальної системи у будинку украй потрібна. Ця статтяпро те, в якому місці і як правильно встановити котелтвердого палива. Якщо ми хочемо залишити місце іззапасом, треба ретельно продумати те, де вирозводитимете труби опалювання від котла.
Read More

21 Вер
Котли Marten

Marten – котел твердого палива (довгого горіння) станеідеальним варіантом для опалювання вашого житла. Добре буде служити у будинку, площа якого, дев’ятсотвісімдесят квадратних метрів. Цей котел зовсім не потребує постійного контролю, він розрахований наавтономну роботу, без зайвої допомоги.

Read More

21 Вер
Пеллети як вид палива

Пеллети. Що ж це?

В першу чергу – це гранули палива (біопаливо). Біопаливо робиться з торфу, відходів деревини, а також з інших сільськогосподарських відходів. На вигляд, представляється в гранулах форми циліндра, розміру стандарту.

Read More

21 Вер
Інформація про види вугілля

Антрацит-вугілля АМ-марки (дрібний з фракцією від 13мм до 25)

Антрацит є вугіллям, яке має чорний колір. Відрізняється зовнішнім виглядом: високою твердістю, а так само “скляним” блиском. Цей вид – прекрасне паливо у використанні котельних печей. Здатний виділяти енергію, при цьому згораючи в спеціальних печах. Має повністю природне походження, добувається в шахтах тектонічного вугільного пласта. Має свої особливості, які значно відрізняються від інших видів : високий вміст в собі вуглецю (близько 95 а так само максимальна вуглефікація. Усе це дозволяє горіти вугіллю без запаху, диму і полум’я.

Read More

21 Вер
Інформація про дрова

Існує маса порід деревини : ясний, клен, береза, дуб, граб, тис і так далі, але разом з цим постает питання – які види краще вибрати для якісного обігріву будинку або лазні? Що краще може розтопити камін, при бюджеті, який не “стукне” по кишені?
Read More